AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 08:21
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
FİNİKE HAVA DURUMU
FİNİKE
 
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ
 
AK PARTİ İL BAŞKANI,MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI FİNİKE İLÇESİNE BAĞLI YEŞİLYURT VE TURUNÇOVA BELDELERİNİ ZİYARET ETTİ.
 
 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, milletvekili adayları Menderes Türel, Hüseyin Samani, Gökçen Enç, Veysel Dalmaz, İbrahim Türkiş ve milletvekili aday adayları ile birlikte Finike ilçesine bağlı Yeşilyurt ve Turunçova beldelerini ziyaret etti.
AK Partili başkanlar ve milletvekili adayları ilk olarak, Finike Yeşilyurt Belde Belediye Başkanı Hüseyin Özbek'i makamında ziyaret ederek, bölge hakkında bilgi aldılar. Daha sonra beldede bulunan esnafı tek tek ziyaret eden AK Partililer, AK Parti hükümetleri tarafından 8,5 yılda yapılan icraatları anlattılar. Esnafla görüş alışverişinde bulunan adaylar, 12 Haziran genel seçimleri için destek istediler.
Finike'nin Antalya'nın önemli ilçelerinden birisi olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, “Milletvekili adaylarımız, aday adaylarımız ve teşkilatlarımız ile birlikte uyumlu çalışmalar ortaya koyuyoruz. Bölgenin sorunlarını yakından bilen, bölgenin temsilcisi olabilecek konumda adaylarımız var. Güçlü bir şekilde Antalya'da AK Parti sadece merkezde değil, bütün bölgelerde birinci parti olacaktır. Bunun gayreti ve çalışması içerisindeyiz. Halkımızda ciddi teveccüh gösteriyor. 12 Haziran'da çok başarılı bir sonuç alacağız” dedi.
Turunçova beldesinde ziyaretlerde bulunan AK Partili Başkanlar ve milletvekili adayları, belde de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Bölgenin aydınları ve esnafı ile görüşerek, bölgenin sorun ve sıkıntıları hakkında bilgi aldılar. Ziyaret sırasında AK Partililer, Turunçova Belde Belediye Başkanı Mehmet Salur'u makamında ziyaret ederek, 12 Haziran genel seçimlerinin hayırlı olmasını dilediler.
Ziyaret programına, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, İl başkan yardımcıları Ömer Duman, Ali Çetin, Üzeyir Doğan, Selahattin Yılmaz, Milletvekili adayları Menderes Türel, Hüseyin Samani, Gökçen Enç, Veysel Dalmaz, İbrahim Türkiş, milletvekili aday adayları, Finike Belediye Başkanı Nail Dülgeroğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hüseyin Özbek, Finike İlçe Başkanı Mehmet Kaya, Demre İlçe Başkanı Bayram Arıcı, kadın, gençlik kolları ve partililer katıldı.(AntalyaİHA)

 
 
21 Nisan 2011 Perşembe - 20:13
9115 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com