AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 09:00
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
FİNİKE HAVA DURUMU
FİNİKE
 
Gönüllülerden Öğretmenlere Maklube Ziyafeti
 
Finike Eğitim Gönüllüleri Derneği (FEGDER)
 
 
Finike Eğitim Gönüllüleri Derneği (FEGDER) 'Öğretmenler Günü' dolayısı ile program düzenlendi. Finike Özel Burç Pansiyonu’ndaki programda, ilçede görev yapan öğretmenlere maklube ikram edildi. Öğretmenler günü dolayısı ile düzenlenen programa eğitimciler büyük ilgi gösterdi.

Programa katılan eğitim gönüllülerine dernek hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Sedat Alpuğuz, "Derneğimiz Finike’de eğitimi bir basamak daha üste çıkarmak ve çalışmalar yapmak için kurulmuştur. Faaliyetlerimiz arasında, il içi, il dışı ve yurt dışı eğitimi, doğa, kültür ve tarih gezileri düzenleme, eğitim, kültür, sosyal, sportif faaliyetleri tertip ederek hem eğitimcilerimiz hem de öğrencilerimize yönelik etkinlikler bulunmaktadır." dedi. Alpuğuz, Finike’de görev yapan öğretmen, idareci, yönetici ve eğitim gönüllüleri ile aynı sofrada buluşup, beyin fırtınası yapabilmenin mutluluğunu yaşadıkların söyledi. 

Finike’de bir gençlik merkezi açacaklarını da ifade eden Alpuğuz, şunları söyledi: "Gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan kurtarmak, serbest zamanlarını değerlendirmek, grup içi çalışmalar yapmak, İngilizce, gitar, Bağlama gibi çeşitli kurslar düzenleyerek gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya çalışacağız."

Eğitimcilere İsmail Çolak’ın “Milli Mücadelede Kalemli Ordu” isimli kitabı hediye edildi.
 
 
01 Aralık 2013 Pazar - 10:31
9217 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com