AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 08:53
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
FİNİKE HAVA DURUMU
FİNİKE
 
Bir Evladın Çaresizliği
 
alzheimer hastası anne ve böbrek yetmezliği hastası babasının zor şartlar altında yaşam mücadelesi verdiğini söyleyen işsiz evlat, kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor.
 
 
Finike'nin Turunçova beldesinde yaşayan 86 yaşındaki böbrek yetmezliği hastası Hüseyin Gücüklü ile 83 yaşındaki alzheimer hastası Ümmü Gücüklü’nün oğlu 48 yaşındaki İbrahim Gücüklü, yetkililerden yardım istedi.

ANNE VE BABAMA BAKMAK İÇİN İŞİMİ BIRAKTIM
Anne ve babasının sağlıksız şartlarda yaşam mücadelesi verdiğini söyleyen İbrahim Gücüklü, şöyle konuştu: "Antalya’da yaşıyordum ama anne ve babama bakmak için işten ayrılıp Finike’ye geldim. Eşim Filiz Demirel Gücüklü de güvenlik görevlisi idi, ama o da işinden ayrıldı. Şimdi ikimiz de işsisiz. Anne ve babam kötü şartlarda yaşıyor. Banyo ve tuvalet evin dışında. Onları böyle görünce üzülüyorum. Devletten yardım bekliyoruz." 

EVİN HER YERİ AKIYOR
İbrahim Gücüklü’nün eşi Filiz Demirel Gücüklü (35) de, "Eşimin anne ve babasına bakmak içinFinike ilçesine geldik, ama biz de yok, onlarda yok. Biz sadece anne ve babama bakmak için sağlıklı bir ev istiyoruz. Onların oturduğu bu evi tamir etmek çok zor. Her yeri akıyor, mutfak su içinde” dedi.

Eşinin anne ve babasını bu halde gördüğünde sürekli ağladığını anlatan Filiz Gücüklü, "Onları böyle gördükçe ağlıyorum. Artık ağlamak istemiyorum. Devletimizden yardım istiyoruz" diye konuştu.
 
 
03 Aralık 2013 Salı - 16:08
8536 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com