AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 10 Aralik 2018 Pazartesi 09:00
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
FİNİKE HAVA DURUMU
FİNİKE
 
Finike'de İsteyen Ferdi Sporcu Lisans Alabilecek
 
Finike'de İsteyen Ferdi Sporcu Lisans Alabilecek
 
 
Finike Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Süleyman Yıldız, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe müdürlüğü olarak isteyen ve şartları taşıyan ferdi sporcu lisanslarını vermeye başladıklarını söyledi.
İlçedeki sporcu sayısını artırmak ve ülke sporuna katkıda bulunmak için lisans işlemlerinin Finike'den yürütülmeye başladığını ve vatandaşların Antalya merkezine gitme zorunluluğundan kurtarıldığını ifade eden Yıldız, lisans çıkartmak isteyen herkesin sporcu lisansına sahip olabileceklerini belirtti.
Sağlık raporu ve iki fotoğrafla Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne başvuru yapmaları halinde vatandaşların lisanslarını çıkartabileceklerini kaydeden Yıldız, "Çocuklarımıza çıkarılan lisanslar sisteme kayıtlı olacak. Bundan dolayı ileriki yaşlarda kendilerine ayrı bir avantaj sağlayacak. Çocuklarımızın hem spor yapmaları hem de sporcu lisanslarını çıkartmaları faydalı olacak" dedi.
 
 
05 Aralık 2013 Perşembe - 15:30
8904 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com